Fusion Sports Systems s.r.o.

The best choice for your squash court...

© 2012 Miloš Pokorný
Fiberesin Hi-Density Wall Panel je moderní prefabrikát nepřekonatelné úrovně, vyvinutý pomocí nejmodernější technologie. Panely jsou vyrobeny z velmi těžké tvrdé stlačené dřevotřísky pod vysokým tlakem a teplotou, jejíž přední strana se vyznačuje silnou tvrdostí díky mnoha vrstvám z melaminové pryskyřice, která je trvale spojena dřevotřískou a tudíž nevzniká možnost odvrstvení. Volbou pro náš systém se vyhnete zbytečným nákladům na renovaci.

Kvalitu a prakticky nezničitelnost panelů Fiberesin dokládá i první Fiberesin kurt, který byl instalován v roce 1970 pro University of Wisconsin, Madison USA. Je užíván každý den, nebyl nikdy opravován a vypadá a hraje se na něm jako na novém kurtu.

Posuvné dělící stěny
Nabízíme posuvné dělící stěny, které Vám umožní využít kurty na čtyřhru a další sporty, jako například aerobic a badminton. Kurt s posuvnou dělící stěnou můžete shlédnout v hotelu Davídek v Trutnově.

posuvné boční stěny

Garance
Kvalitu panelů Fiberesin garantujeme desetiletou zárukou.

Naše pověst kvality, životnosti a dlouhověkosti kurtů Fiberesin svědčí pro volbu do nejprestižnějších sportovních center po celém světě.