Fusion Sports Systems s.r.o.

The best choice for your squash court...

© 2012 Miloš Pokorný
Zadní skleněná stěna pochází od renomované firmy GSG B.V. (dříve Glaverbel - Hardmaas), která je největším výrobcem plochých skel na světě. Zadní skleněná stěna je vyrobená z tvrzeného skla, které vzniká jeho zahřátím na 650°C a následným rychlým zchlazením. Toto bezpečností sklo je až 5x odolnější než sklo obyčejné. Stěna je konstruována dle požadavků WSF.

Velmi impozantní vzhled dodá Vašemu kurtu boční skleněná stěna GSG. Tato boční skleněná stěna vytvoří příjemný prostor, za kterým mohou hru sledovat diváci při utkání či návštěvníci Vašeho sportcentra.

Teflonové úchyty a panty zajistí bezpečnost a luxusní vzhled skleněné stěny GSG.

Garance
Kvalitu skleněné stěny GSG garantujeme pětiletou zárukou.

Při našem osvětlení se jedná o velmi výkonná svítidla, která jsou rozvržena tak, aby hráčům umožňovala co nejlepší viditelnost míčku ve všech částech kurtu. Svítidla jsou opatřena speciálním prizmatickým krytem s polykarbonátu a to tak, aby svítidlo bylo chráněno před nárazem míčku a nedošlo k jeho zničení. S ohledem na prodloužení životnosti a úspornosti svítidel, jsou světla vybavená elektronickým předřadníkem. Světla splňují požadavky WSF.

Svým designem dokonale dotváří vzhled kurtu.

Garance
Kvalitu osvětlení garantujeme dvouletou zárukou.